Jak zgubić kilka kilo przed ślubem ? Dieta Fit dla Pani Młodej !

 

Ślub, wesele to taki dzień w którym wszystkie oczy są skierowane na Państwa Młodych, a przede wszystkim Panią Młodą, wybaczcie Panowie, ale to właśnie Wasza Przyszła Małżonka jest większa gwiazdą wieczoru niż Wy :)

 

Każda Panna Młoda chce być zjawiskowa, wyróżniająca się na tle innych i tak bezwątpienia jest! Jednakże zawsze przed tym wymarzonym dniem następuje chwila wątpliwość „czy aby na pewno dobrze wyglądam?”, „może 5 kilo mniej pomogłoby uzyskać jeszcze lepszy efekt?” … i  się zaczyna, niczym przejażdżka jak na roller costerze, pojawia się zapał do działania – od jutra ćwiczę, nie jem słodyczy, Fast foodów, jem regularnie. Plan jest, nastawienie też jest, ale szczerze jak długo to potrwa? Z mojego doświadczenia i opowiadań wiem, że różnie z tym bywa, silna wola jest tutaj zdecydowanie niezbędna. Jednakże mamy rozwiązanie aby przyszła Panna Młoda osiągnęła swoje zamierzone cele bez większym poświęceń. Nie jest to za pewno nic odkrywczego, ale chcemy to usystematyzować i pomóc Wam wytrwać w działaniach.

A więc zaczynamy:

Zmiana diety jest niezbędna, ale pamiętaj WSZYSTKO JEST DLA LUDZI, jeśli wyjdziesz raz w tygodniu na pizze ze znajomymi, czy zjesz batonika, czekoladę świat się nie zawali. Najważniejszy jest umiar, staraj się ograniczyć Fast foody, słodycze, jeśli je wyeliminujesz ze swojego jadłospisu całkowicie możliwe, że już się od nich odzwyczaisz i nie będziesz ich potrzebować, ale  jest też druga opcja, zjesz jedną tafelkę czekolady, a w sekundę zjesz całą czekoladę, pojawi się nie odparty apetyt na nie. Sugerujemy, żeby zacząć w miarę bez boleśnie, a  więc ustal sobie „jem coś słodkiego co drugi dzień/trzecie dzień/w weekend”.

Polska kuchnia jest bez wątpienia pyszna! Swoje kalorie też ma, nie chcesz z niej rezygnować? Zredukuj porcje, jedź przez pół, dodatkowo pamiętać o regularnych posiłkach mniej więcej co 3-4 godziny. Za przekąskę zamiast słodyczy sięgaj po jabłko albo banana. Nie zapominaj o piciu wody, około 2 litrów dziennie.

 

Dieta

Jadłospis to podobno 70% sukcesu do idealnej sylwetki, gdzie jest zatem to 30%? ĆWICZENIA moje Drogie Panie, znajdźcie sobie taką dyscyplinę, która sprawi Wam radość, np. basen, bieganie, siłownia. Robienie czegoś na siłę nie pomoże, wręcz przeciwnie może Was zdemotywować i zdołować.. Nie jesteście przekonane co do aktywności fizycznej? Idźcie na zakupy! Kupcie sobie komplet stroju do ćwiczeń, motywacja od razu się pojawi, a przyszły Mąż na pewno nie będzie miał pretensji w związku z niewielkim szaleństwem, w końcu zadowolona kobieta to szczęśliwy mężczyzna :D Jeśli dalej Cię Nasze propozycje do aktywności fizycznej nie przekonały to zacznij więcej chodzić, spacery, wycieczki rowery pozwolą lepiej poznać okolicę, a może przy okazji znajdziesz idealne miejsce na plenerową sesję ślubną? No widzisz same korzyści z tej aktywności fizycznej, a więc nie ma na co czekać, trzeba działać. Zanim ogarnie Cię „ślubna gorączka” to PAMIĘTAJ Kobieta  jest wtedy piękna, kiedy się czuję piękna!

Powodzenia!