Adres: Gdańsk ,
Telefon: 888 213 365

ZESPÓŁ  Z FOTOBUDKĄ W OFERCIE, nasza oferta zawsze będzie lepsza !!!!


 
GRAMY TO, CZEGO WAM POTRZEBA!!!

 Drodzy Państwo, Znakomici muzycy grają do tańca. Artyści na twej łasce, szanowna Publiczności! To Ty jesteś bohaterem tej sztuki. To dla ciebie ułożono sambę, walczyk i cza-czę - tak proste by bez namysłu ruszyć na parkiet, tak wyrafinowane by zadowolić ucho konesera.. Dla Ciebie zwołano gladiatorów, dzięki którym muzyka na twojej imprezie radośnie dźwięczy     i śpiewa, odzywa się chórem cięciw gitary, śpiewem klucza klawiszy, ujadaniem pogoni bębnów   i basów. Cały ten świat ballad, rock and rolla, popu, disco i reggae to świat niewidzialnych czarów. Dzięki Good Stuff dostaniesz do niego wyjątkową przepustkę.


Dziękujemy  za zainteresowanie nasza ofertą. Usługa obejmuje: - muzyka live, zespół pięcio osobowy - wokal damski i męski, bas, gitara, klawisze, perkusja. prowadzenie wesela, organizacja oczepin oraz zabaw i konkursów (czas imprezy - do godziny 4:00 muzyka mechaniczna w tle podczas przerw- możliwość poprowadzenia karaoke dla gości - tło muzyczne podczas atrakcji kulinarnych (tort, dzik) przygotowanie pierwszego tańca - utwór wybrany przez Młodą Parę

Dodatkowe usługi: - tłumaczenie na język angielski angielski  - fotobudka z księgą pamiątkową, oraz z możliwością publikacji zdjęć  on line na portalach społecznościowych. Zapewniamy nagłośnienie sali, posiadamy profesjonalny sprzęt nagłaśniający i wysokiej klasy instrumenty. Dokonujemy pomiaru akustyki sali w celu zapewnienia optymalnej jakości dźwięk. Zespół tworzą muzycy, którzy zawsze w swoich działaniach stawiają na profesjonalizm. Bloki muzyczne trwają ok. 45 min, przerwy ok. 15 min. Repertuar obejmuje polskie i światowe hity muzyczne, zarówno klasyczne,  jak i te z najświeższych list przebojów. Scenariusz wesela ustalamy indywidualnie z każdą Parą. Na spotkaniu wybieramy zabawy, repertuar i inne atrakcje.Koszty dojazdu z Gdańska wynoszą 2 PLN za km.Istnieje możliwość odwiedzenia nas na próbie, żeby posłuchać na żywo jak gramy. Próby odbywają się co wtorek w naszej sali      w Gdańsku Oliwie. Na życzenie podajemy adres.


PROSIMY O KONTAKT NA NASZEGO MAILA: INFO@GOODSTUFF.NET.PL  wtedy odpowiadamy natychmiast.

Pozdrawiamy!

Good Stuff