Adres: Radom ,
Telefon: 600 636 998

Zespół Focus dysponuje bardzo bogatym repertuarem muzycznym oraz świetnymi aranżacjami wielu znanych utworów.
 
Różnorodność, bogactwo oraz uniwersalność naszego repertuaru w skład którego wchodzą starsze utwory (muzyka lat 60-tych, 70-tych, 80-tych i 90-tych) jak również nowoczesne utwory z list przebojów sprawdza się na wszelkiego typu imprezach. Wśród utworów wykonywanych przez nasz zespół znajdą Państwo także muzykę biesiadną, disco-polo, rockową oraz muzykę akordeonową. Repertuar dostosowujemy podczas zabawy, do bawiących się imprezowiczów!

W celu zaspokojenia Państwa wymagań stale pracujemy nad urozmaiceniem naszej oferty, uaktualniając i rozbudowując nasz muzyczny warsztat o nowe hity z list przebojów. Staramy się być na bieżąco z wszelkimi nowościami muzycznymi dlatego też w skład nowo opracowywanych utworów wchodzą piosenki zarówno polskich jak i zagranicznych wykonawców. Wykonujemy utwory w języku polskim, angielskim, francuskim, włoskim oraz rosyjskim.

Jesteśmy w stanie poprowadzić niemalże każdą imprezę masową. Nasza oferta skierowana jest w szczególności do osób organizujących:

wesela,
studniówki,
bale,
festyny,
dancingi,
bale sylwestrowe,
imprezy muzyczne dla dzieci,
koncerty klubowe.
Każde prowadzone przez nas przyjęcie przebiega w sympatycznej i kulturalnej atmosferze. Całość dopełnia doskonałe oświetlenie oraz profesjonalny sprzęt nagłaśniający, który daje gwarancję, iż oprawa muzyczna przygotowana przez zespół Focus będzie na możliwie najwyższym poziomie brzmieniowym. Skład zespołu tworzą cztery osoby:

Ewelina - wokal, saksofon
Paweł - wokal, instrumenty klawiszowe, akordeon
Krzysztof - wokal, gitara solowa, tamburyn
Paweł - wokal, instrumenty klawiszowe, akordeon
Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie oraz pomysły naszych Klientów. Doradzamy, a nie narzucamy własnych pomysłów! Na życzenie jesteśmy w stanie opracować Wasz ulubiony utwór tak, aby nasza oferta była jak najbardziej atrakcyjna i dopasowana do Państwa oczekiwań. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na spełnienie wszelkich życzeń, oczywiście jeśli leżą one w granicach naszych możliwości oraz kompetencji.