Adres: Wrocław 50-438, ul. Kościuszki 175a/2
Telefon: 607 526 996
Strona: www.djdino.pl/

Zawodowo muzyką i pracą z mikrofonem zajmuję się od 1985 r. po uzyskaniu koniecznej wówczas weryfikacji Ministerstwa Kultury i Sztuki jako prezenter dyskotek (dziś popularniejszym słowem jest dj). Nie było łatwo. Mając wykształcenie techniczne nie miałem pojęcia o wymaganiach Komisji Weryfikacyjnej, stawiającej je na poziomie minimum zasadniczej szkoły muzycznej.
Tak też pierwszy egzamin oblałem. Miałem ogromny zapał. Czułem, że mam duszę artysty i fantazję, dokształciłem się więc na Studium Dla Prezenterów Dyskotek i poszło już gładko. Uzyskując weryfikację wszedłem do elity. Było nas prezenterów (dj) 5-ciu Wrocław i 400 w całej Polsce. Dawało to priorytety i honoraria trzykrotnie wyższe od adeptów. Rozrywkowy Wrocław stał się dla mnie przychylny, ale i cały Kraj za sprawą współpracy z ZPR-ami i Stomurem.
Swoje kompetencje potwierdziłem na antenie Polskiego Radia Wrocław (Rozgłośnia Regionalna) 91’-93’, gdzie redagowałem i prowadziłem muzyczne audycje autorskie. Również sprawdziłem się jako wzięty ilustrator (dj), oprawiając muzyką programy innych redaktorów m.in. p. Wandy Ziembickiej. A dostałem się tam z konkursu na prezentera. Komisja była z Warszawy, dla uniknięcia protekcji z miasta Wrocław…
W swojej długiej karierze obsługiwałem renomowane kluby.
W ostatnim okresie Wrocław: 10 lat PRL, 7 lat Jazzda, 7 lat Go Go Pruderia (tam jako dj, konferansjer i showman). To jest ogromny dorobek w zawodzie dj-prezenter. Opinie managerów tych klubów w zakładce referencje. Istotna jest moja ciągła działalność w show businessie od lat. Zweryfikował mnie najbardziej surowy cenzor- życie i trzy dekady różnorodności kultury muzycznej. Moje motto: ,,najlepsza muzyka jak najpiękniejsza kobieta nigdy się nie starzeje”.
Obecnie podejmuję zlecenia wymagające doświadczenia, kompetencji i dużego zaangażowania. Od zleceń typu komercyjnego np. wesele, festyn, piknik, po impreza programowa np. lata 20’-30’, bal przebierańców, disco (lata 70’), studniówka, bankiet. Teraz stawiam na jakość nie ilość, każda impreza jest dla mnie nowym wyzwaniem. Do każdej starannie przygotowuję się, nie żałując środków i czasu na zdobycie gadżetów.
Do miłego spotkania wkrótce! Dj Dino na hasło impreza może być Twój.