Adres: Strzyżewice 23-107, Piotrowice 94 B
Telefon: 600 415 711

Dworek Arkadia stanowi idealne miejsce w okolicy Lublina, by Państwa marzenie o niezapomnianym weselu mogło się urzeczywistnić. Wystrój wnętrz, dekoracje stołów i bogate menu sprawiają, że każde wesele w Arkadii staje się urzeczywistnieniem snów o królewskim weselu.

Przestronne wnętrza, profesjonalne zaplecze gastronomiczne oraz fachowa obsługa pozwalają wyprawić wesele dla 350 osób na sali balowej jak i bardziej kameralne do 150 osób na sali kryształowej. Menu weselne składa się ze specjalnie wyselekcjonowanych dań tradycyjnej kuchni polskiej jak i tej bardziej wyszukanej.


Szanowni Nowożeńcy, w cenie każdego pakietu weselnego zapewniamy:

Przepiękne wnętrza sali balowej oraz sali kryształowej
Powitanie Młodej Pary chlebem i solą
Na powitanie lampkę wina musującego dla każdego gościa
Podstawowy wystrój stołów i sali
Apartament dla nowożeńców
Lustro owoców
 

Zapraszamy do kontaktu drogą meilową lub telefoniczną w celu zapoznania się ze szczegółami oferty weselnej.

 

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa akceptacją. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

 

Dworek Arkadia jako dom weselny dla nowożeńców
Organizacja wesela nie jest prostym przedsięwzięciem, dlatego w każdej kwestii służymy Nowożeńcom i ich Rodzicom naszą radą oraz doświadczeniem. Ponieważ ma to być Państwa dzień, jest dla nas oczywiste, że Państwa satysfakcja jest kwestią priorytetową. Zawsze jesteśmy  otwarci na sugestie, pomysły oraz życzenia Młodej Pary. Wiedząc, w jak ważnym wydarzeniu mamy zaszczyt uczestniczyć, staramy się zawsze stanąć na wysokości zadania i wziąć na siebie wszelkie kwestie organizacyjne, aby Państwo mogli zrelaksować się i czerpać radość z tego niezwykłego dnia. Zachęcamy do kontaktu drogą meilową lub telefoniczną. Będzie nam bardzo miło zaprezentować szczegóły naszej oferty oraz odpowiedzieć na Państwa pytania.